بازی John Daly’s ProStroke Golf دانلود مستقیم و رایگان

۱۳۸۹/۰۹/۲۱ | برچسب‌ها: , | 0نظرات

prostroke cover دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf


تصاویری از محیط بازی:

prostroke 1 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf prostroke 2 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf
prostroke 3 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf prostroke 4 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf
prostroke 5 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf prostroke 6 small دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf

 توضیحات: پس از دانلود پارت ها ، به اکسترکت بپردازید. سپس به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب ، تمامی فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی  کپی کنید و سپس بازی را اجرا کنید. دقت داشته باشید که هنگام اکسترکت کردن بازی ، آنتی ویروس شما غیر فعال باشد تا فایل های موجود در فولدر Crack به عنوان ویروس شناسایی نشده و پاک نشوند. روش کرک و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند ، تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

مشکلات رایج:

۱)اگر در هنگام بازی با مشکل d3dx9 و یا از این قبیل مشکلات مواجه شدید ، آخرین نسخه DirectX را نصب نموده و سیستم را ریستارت کنید و سپس به اجرای بازی بپردازید. آخرین نسخه DirectX را می توانید از اینجا دانلود کنید. هم چنین در اکثر بازی ها ، در فایل های دانلودی شما وجود دارد.
۲) در هنگام اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که همیشه آنتی ویروس شما غیر فعال باشد . زیرا اکثر مواقع ، آنتی ویروس ها ، کرک بازی ها را ویروس شناسایی کرده و آن را پاک می کنند و به همین علت شما نمی توانید بازی را کرک کنید و بازی اجرا نمی شود.
۳) سرورهای مختلف قابلیت جایگزینی همدیگر را دارا می باشند. به این ترتیب که اگر شما چند پارت به طور مثال از سرور Direct Link دریافت کنید و سایر پارت ها را از سرور Fileserve و یا Rapidshare و یا … ، در اکسترکت کردن بازی مشکلی بوجود نخواهد آمد.

caution دانلود بازی زیبای John Daly’s ProStroke Golf توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

توجه: لینک های سرور Direct Link در قسمت "دانلود در پارت های ۱گیگابایتی" تا ۲۰ روز دیگر ، یعنی مورخه ۱۰ دی ماه فعال خواهد بود. ولی لینک های سرور Direct Link قسمت "دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی" تا ۲۵ دی ماه فعال خواهند بود. لطفا در دانلود خود دقت کافی را داشته و با توجه به مدت زمان دانلود خود ، از سرور مناسب استفاده نمایید. لینک سایر سرورها تا همیشه سالم بوده و بدون محدودیت زمانی می توانید از آن ها استفاده کنید.

دانلود در پارت های ۱گیگابایتی:
دانلود پارت ۱ : Rapidshare Fileserve Ex.ua Duckload Dataup Direct Link

دانلود پارت ۲ : Rapidshare Fileserve Ex.ua Duckload Dataup Direct Link
دانلود پارت ۳ : Rapidshare Fileserve Ex.ua Duckload Dataup Direct Link

دانلود به صورت پارت های ۲۰۰ مگابایتی:

دانلود پارت ۱: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۲: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۳: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۴: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۵: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۶: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۷: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۸: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۹: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۰: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۱: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۲: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۳: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۴: Rapidshare Mediafire Direct Link
دانلود پارت ۱۵: Rapidshare Mediafire Direct Link

- دانلود کرک نهایی Reloaded بازی به صورت جداگانه

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي