مدیری سریال طنز نوروزی امسال را می سازد

۱۳۸۹/۰۹/۲۸ | برچسب‌ها: | 0نظرات

http://www.mobin-group.com/image/reg/images/2701154715_orig.jpg
علی‌اصغر پورمحمدی مدیر شبكه سه سیما در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره برنامه‌ریزی شبكه سه سیما پیرامون برنامه‌های طنز این شبكه گفت: ساخت سریال «ساختمان پزشكان» به كارگردانی سروش صحت به تازگی كلید خورده و بنا داریم پخش این سریال را بعد از محرم آغاز كنیم.


وی ادامه داد: در این سریال بازیگران خوبی حضور دارند و با توجه به داستانی كه دارد، پیش بینی می‌كنیم كه بتواند مخاطبان بسیاری را به خود جلب كند.

پورمحمدی همچنین در ادامه سخنان خود به سریال «خوش‌نشین‌‌ها» اشاره كرد و اظهار داشت: من در مجموع با توجه به تیم و گروه سازنده از این سریال راضی هستم. «خوش‌نشین‌‌ها» در زمان پخش خود توانست بیش از 70 درصد مخاطب با 90 درصد میزان علاقه‌مندی به خود جلب كند.

مدیر شبكه سه همچنین درباره شایعاتی پیرامون ممنوع الفعالیت بودن برخی طنزسازان نظیر مهران مدیری و رضا عطاران در تلویزیون نیز تصریح كرد: به هیچ وجه چنین چیزی نبوده و اگر این افراد طرح خوبی به تلویزیون ارائه كنند ما حتما استقبال می‌كنیم.

وی در پایان از ارائه طرح یك سریال طنز توسط مهران مدیری به شبكه سه خبر داد و گفت: مهران مدیری طرح یك سریال طنز را به شبكه سه ارائه كرده كه اگر تصویب شود، این سریال را می‌سازیم.

به گزارش فارس، پیش بینی می‌شود شبكه سه سیما قصد دارد سریال نوروزی خود را مانند سال‌های پیش به «مهران مدیری»‌بسپارد.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي