تازه ترین خبرها از وضعیت راه های کشور

۱۳۸۹/۰۹/۲۶ | برچسب‌ها: | 0نظرات


آخرین وضعیت تردد وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی و مواصلاتی کشور از سوی مرکز مدیریت راهها اعلام شد.
بزرگراه نیشابور - سبزوار در استان خراسان رضوی به علت احداث دوربرگردان در محدوده مزار ده باف (کیلومتر 3) از 20 آذر تا 16 اسفند، تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
آزادراه شهید شوشتری در استان خراسان رضوی به علت لکه گیری حدفاصل کیلومتر 20 تا 40 از چهارشنبه 17 آذر تا 28 دی تردد وسایل نقلیه روزها بین ساعات 8 تا 16 با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور شمالی سبزوار- نیشابور در استان خراسان رضوی به علت روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر 51 تا 52 از چهارشنبه 17 آذرماه به مدت 2 ماه روزها بین ساعت 7 تا 16 تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور استهبان- شیراز در استان فارس به علت راهداری و احداث پل در کیلومتر 5 از سه شنبه 9 آذرماه به مدت 2 ماه بسته است و در این مدت تردد وسایل نقلیه از محور جدید مجاور و به صورت دو طرفه برقرار خواهد بود.
محور اردکان - نائین در استان یزد به علت راهداری حدفاصل کیلومتر 7 تا 9، از ششم آذر به مدت 2 ماه بسته است و  تردد وسایل نقلیه از طریق باند برگشت دو طرفه برقرار خواهد بود.
محور تربت حیدریه - مشهد واقع در استان خراسان رضوی به علت ادامه طرح تعریض پل (ابتدا تا کیلومتر 2)، کماکان تا تاریخ سوم دی تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور گچساران - خیرآباد در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت راهداری و حذف نقاط پرحادثه در محدوده کیلومتر 14 تا 16 از 22 آبان به مدت 60 روز تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور خرم آباد - پلدختر در استان لرستان به علت ریزش برداری و تعریض پل در محدوده کیلومتر 25 تا 26 از شانزده آبان به مدت 2 ماه بسته است و تردد از جاده کنارگذر موجود برقرار خواهد بود.
محور یاسوج - شیراز در استان کهگیلویه و بویراحمد ، به علت لکه گیری و روکش آسفالت، حدفاصل کیلومتر 20 تا 32 از 8 آبان به مدت 2 ماه روزها بین ساعت 7 و30 تا 17 تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور کمربندی جنوب غرب شهر اصفهان به علت روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر 7 تا 14، از پنجم آبان تا 28 دی بسته اعلام می شود، و تردد وسایل نقلیه از طریق آزاد راه اصفهان - ذوب آهن یا بزرگراه اصفهان - مبارکه انجام می شود.
محور کمربندی جنوب شهر تبریز به علت اجرای عملیات تعمیر پل در محدوده ترمینال از پنجم آبان به مدت 57 روز تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور قدیم باغچه - نیشابور در استان خراسان رضوی به علت تکمیل زیرگذر جوادیه در محدوده تقاطع جوادیه کیلومتر 41، از 25 مهر تا 10 دی بین ساعت 7 تا 18 تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
محور علی آباد - آزادشهر در استان گلستان به علت عملیات احداث دور برگردان در محدوده جنگل دلند، از 22 شهریور به مدت 4 ماه تردد وسایل نقلیه در محل اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي