خبرهای جدید از سحر قریشی، مهدی پاکدل و…

۱۳۸۹/۰۹/۱۱ | برچسب‌ها: | 0نظرات

http://media.farsnews.com/Media/8909/ImageNews/890906/37_890906_L600.jpg
سحر قریشی با سیسیلی ها خداحافظی کرد
سحر قریشی بازی در فیلم سینمایی «سیسیلی ها» به کارگردانی «روح ا… حسینی» را به پایان رساند. این فیلم که روزهای پایانی فیلم برداری را پشت سرمی‌گذارد، تدوین هم زمان تصاویر آن توسط «علی رشیدی» آغاز شده است. تاکنون فیلم برداری در خانه ای قدیمی‌ در شوش، هتل، رستوران، کافی شاپ، خانه ای در فرمانیه و خیابان های تهران انجام شده است. فیلم نامه «سیسیلی ها» توسط «مژگان تمجیدی» نوشته شده است و مضمونی اجتماعی دارد. «سیسیلی ها» داستان کلاه بردار خرده پایی به نام سیاوش را روایت می‌کند که در اثر وسوسه، درگیر اتفاقاتی می‌شود. به جز سحر قریشی بازیگران دیگری از جمله حمید لولایی، حسن شکوهی، کیانوش گرامی، شهین تسلیمی، فرهاد بشارتی و پریسا رضایی در «سیسیلی ها» ایفای نقش کرده اند. سحر قریشی هم اکنون با فیلم «دردسر بزرگ» میهمان سینماهای کشور است.

مهدی پاکدل به خط پایان رسید
مهدی پاکدل بازی در فیلم سینمایی «بدون اجازه»، به کارگردانی «مرتضی احمدی هرندی» را به پایان رساند. فیلم برداری این اثر که تهیه کنندگی آن را محمود فلاح برعهده دارد، هفته  آینده به پایان می‌رسد. گروه تولید هم اکنون در متروی تهران مشغول فیلم برداری هستند. پس از آن نیز فیلم برداری در لوکیشن مربوط به شخصیت اصلی فیلم، ادامه می‌یابد. «واروژ کریم مسیحی» تدوین «بدون اجازه» را انجام می‌دهد. هنوز ساخت موسیقی و صداگذاری این پروژه سینمایی، آغاز نشده است. «بدون اجازه» مضمونی اجتماعی دارد و با نگاهی نو، به نوعی از جرایم در جامعه معاصر می‌پردازد. به جز مهدی پاکدل بازیگران دیگری از جمله داریوش ارجمند، نسرین مقانلو، امیر یل ارجمند، حمید طالقانی، باران زمانی، زهره حمیدی، سولماز آقمقانی، فرج ا… گل سفیدی، ساناز کمال وند و محمد کاسبی در «بدون اجازه» ایفای نقش دارند. مهدی پاکدل که سابقه بازی در چندین فیلم سینمایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده، در سال های اخیر بیشتر به فعالیت در عرصه فیلم ها و سریال های تلویزیونی مشغول است.

افسانه بایگان پرونده را بست
افسانه بایگان بازی در جدیدترین فیلم «مهرداد فرید» با عنوان «ما سه نفر» را به پایان رساند. فیلم برداری این اثر در لوکیشنی در حوالی خیابان شریعتی به اتمام رسید. تاکنون «پیمان خاکسار» ۸۰ درصد از تدوین فیلم را انجام داده است و طبق برنامه ریزی های انجام شده، تدوین اولیه این فیلم، تا دو هفته دیگر به پایان خواهد رسید. «ما سه نفر» داستان ۳ زن از سه طبقه مختلف اجتماع را بیان می‌کند که به یک خودآگاهی مشترک می‌رسند. افسانه بایگان ایفاگر نقش یکی از این زنان است. به جز افسانه بایگان بازیگران دیگری چون بهاره رهنما، الهه حصاری، حمید گودرزی، جمشید هاشم پور، رضا داوود نژاد، سیامک اشعریون، ناصر سهرابی و بهنوش بختیاری، در «ما سه نفر» حضور دارند. افسانه بایگان که در فیلم های «کافه ستاره» و «کنعان» بازی درخشانی از خود ارائه داد، در سال های اخیر حضور پر رنگی در پروژه های سینمایی دارد.

میکائیل شهرستانی و یک راز پنهان
میکائیل شهرستانی بازی در فیلم تلویزیونی «نفر هفتم»، به کارگردانی «داریوش ربیعی» را به پایان رساند. تدوین این فیلم توسط «اصغر صائبی» انجام می‌شود و پس از آن «امید رئیس دانا» موسیقی متن آن را خواهد ساخت. فیلم نامه «نفر هفتم» را که مضمونی اجتماعی دارد، «احسان جوانمرد» نوشته است. این فیلم داستان مهندس جوانی را روایت می‌کند که به سبب یک اتفاق، متوجه راز پنهانی در گذشته اش می‌شود.وی به تکاپو می‌افتد تا پرده از این راز بردارد. تصویربرداری «نفر هفتم» طبق برنامه ریزی های انجام شده، در ۲۷ جلسه به پایان رسید. در این فیلم که قرار است از شبکه اول سیما روی آنتن برود، به جز میکائیل شهرستانی بازیگران دیگری چون سارا خوئینی ها، افشین نخعی، هیلدا خسروی، سیروس کهوری نژاد، حنانه شهشهانی، شهرزاد عبد حق، خسرو شهراز و حبیب ثامنیه، ایفای نقش کرده اند. میکائیل شهرستانی که در فیلم هایی چون «سایه به سایه» و «صداها» ایفای نقش کرده، در سال های اخیر بیشتر به بازی در فیلم ها و سریال های تلویزیونی روی آورده است. وی هم چنین در عرصه بازیگری تئاتر نیز حضوری پر رنگ دارد.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي