عکسی از پوستر بیست و نهمین جشنواره تئاتر فجر

۱۳۸۹/۰۹/۰۸ | برچسب‌ها: | 0نظرات

پوستر بیست و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که ساختار ساده و طراحی متفاوت آن بیش از هر چیز دیگر جلب نظر می‌کند، رونمایی شد.
شبکه ایران: پوستر بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در جلسه شورای برگزاری جشنواره که در محل دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برپا شد، رونمایی شد.
به نقل از روابط عمومی بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، پوستر این رویداد بین‌المللی درجلسه‌ای با حضور حسین مسافرآستانه؛ رئیس مرکز هنرهای نمایشی، محمد حیدری دبیرجشنواره و مدیران کمیته‌های مختلف به صورت رسمی رونمایی شد.

این پوسترتوسط مرتضی اتابکی ازعکاسان و گرافیست‌های جوان کشور طراحی شده و نکته جالب توجه این است که اتابکی سال گذشته در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر مقام اول بخش پوستر جشنواره را کسب کرده بود.
ویژگی پوستر بیست و نهمین جشنواره تئاتر فجر ساختار ساده و طراحی متفاوت آن است. در این راستا ستاد برگزاری بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در ابتکاری، برای طراحی پوستر این دوره جشنواره در اوایل تابستان، فراخوانی منتشر کرد که با استقبال خوب طراحان پوستر رو به رو شد و در نهایت پوستر جشنواره بیست و نهم از میان پوسترهای ارسالی انتخاب شد.
گفتنی است بیست‌ونهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش‌های مختلف از ۱۷ تا ۲۶ بهمن‌ در تهران و همزمان در استان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي