حمله رسانه ای به فردوسی پور این بار به بهانه سرماخوردگی عادل!

۱۳۸۹/۱۱/۰۹ | برچسب‌ها: | 0نظرات

سرماخوردگی فردوسی‌پور و عذرخواهی او از گزارش یک بازی فوتبال بهانه‌ای جدید بود برای حمله رسانه‌ای به مجری برنامه نود.
عادل فردوسی‌پور که برنامه‌اش پس از نزدیک به یک ماه از دوشنبه شب روی آنن می‌رود و تحلیل بازی‌های جام حذفی همراه با مسابقات جام ملت‌های آسیا از نکات مهمی است که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد، این بار از سوی یک سایت خبری مورد حمله شدید رسانه‌ای قرار گرفت.
این سایت در بخشی از گزارش خود در این باره نوشته بود: «قضیه از این قرار است که قرار بود مزدک میرزایی دیدار رده‌بنده‌ی جام ملت‌ها را گزارش کند و فردوسی‌پور بازی نهایی را؛ اما پخش یک برنامه باعث شد مجری برنامه نود به نشانه اعتراض و با حالت قهر به مسئولان شبکه سه اعلام کند که این مسابقه را گزارش نخواهد کرد. او پس از حذف تیم ملی از جام ملت‌ها در این فکر بود که در برنامه نود این موضوع را مورد بررسی قرار دهد؛ اما برنامه‌ای که سه‌‌شنبه هفته گذشته پخش شد، ناراحتی او را در برداشت. شبکه سه، هفته پیش با دعوت از کارشناسان و اصحاب رسانه به بررسی دلایل ناکامی تیم ملی پرداخت و به نوعی سوژه برنامه فردوسی‌پور را سوزاند.»
این نوشته زمانی منتشر شده بود که فردوسی‌پور صبح روز شنبه با اعلام خبر پخش مجدد برنامه نود روی جلد بسیاری از نشریات سیاسی و ورزشی رفته بود.
در گزارش قهر جدید فردوسی‌پور حمایت‌های مدیران شبکه سوم سیما از فردوسی‌پور، دلیلی برای یاغی‌گری این مجری پرطرفدار عنوان شده بود.
این گزارش درست زمانی منتشر شده بود که فردوسی‌پور در ساختمان شبکه سوم سیما حاضر بود، جایی که هم دیگر مجریان و گزارشگران سیما حضور داشتند و هم تهیه کننده برنامه فوتبال ایرانی که جلسه کارشناسی علل ناکامی تیم ملی را روی آنتن برده بود. همه حاضرین در جلسه تاکید داشتند عادل مدام به دلیل سرماخوردگی سرفه می‌کند و توان گزارش مسابقه فینال جام ملت‌های آسیا را ندارد. فردوسی‌پور که سعی می‌کند با سکوت رسانه‌ای از افزایش حاشیه‌ها جلوگیری کند، بازی فینال جام ملت‌ها را تنها به دلیل بیماری گزارش نمی‌کند و دوشنبه شب با بهبودی بیماری‌اش تحلیل درباره علل ناکامی فوتبال ملی را روی آنتن می‌برد.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي