بازگشت کلاه قرمزی و پسرخاله در نوروز 90

۱۳۸۹/۱۱/۰۹ | برچسب‌ها: | 0نظرات

به نقل از شبکه ایران اغلب منتقدان پدیده نوروز 88 را برنامه نوروزی "کلاه قرمزی و پسر خاله" می‌دانند؛ برنامه‌ای که علاوه بر جذب مخاطب کودک، بزرگترها را هم با خاطره‌های شیرین اواخر دهه 60 تلویزیون آشتی داد. 
عروسک‌های دوست داشتنی کلاه قرمزی و پسرخاله پس از سال‌ها دوری از قاب شیشه‌ای تلویزیون با آدم‌های مشهور سینما از ابراهیم حاتمی‌کیا تا امین حیایی ، باران کوثری، آتیلا پسیانی و ... آمدند تا برگ برنده‌ای برای متولیان شبکه دو سیما باشد.
اما شنیده‌ها حاکی است موفقیت این برنامه که در سال 88 توانست رکورد بیشترین تماشاچی برنامه‌ها را از آن خود کند؛ عوامل تولید آن را به فکر تکرار این تجربه موفق انداخته است.
این مجموعه با نام موقت "کلاه قرمزی 4"  کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما است که به تهیه کنندگی حمید مدرسی برای پخش در نوروز 90 تهیه و تولید می‌شود.

     
ایرج طهماسب همچنان کارگردانی این مجموعه را به عهده داره و همین‌طور باز هم نقش آقای مجری را بازی می‌کند و حمید جبلی هم باز به جای کلاه قرمزی و پسرخاله صحبت می‌کند.
"کلاه قرمزی 4" در 16 قسمت تهیه می‌شود که دو قسمت آن در 27 و 28 اسفند روی آنتن می‌رود و ادامه‌ قسمت‌های آن نیز با آغاز نوروز 90 از شبکه دو  پخش خواهد شد.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي