خاکپور سرمربی تیم فوتبال استیل‌آذین شد

۱۳۸۹/۰۹/۱۲ | برچسب‌ها: | 0نظرات

http://www.donya-e-eqtesad.com/News/1693/24-02.jpg
رئیس سازمان فوتبال باشگاه استیل آذین در حالی در گفتگو با مهر از قطعی شدن حضور محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد که مالک استیل آذین اعلام کرده بود هیچ قراردادی با مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران بسته نشده است.
به گزارش خبرنگار مهر، در شرایطی که چند روز از اعلام نام محمد خاکپور به عنوان گزینه سرمربیگری تیم فوتبال استیل آذین گذشته و این انتخاب از سوی مالک باشگاه و سایر مسئولان این تیم تهرانی تایید نشد، مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران بعدازظهر امروز در محل تمرینات استیلی ها حاضر شد.
محمد خاکپور که با لباس شخصی به مجموعه ورزشی خیریه عمل آمده بود، ابتدا دقایقی با علی پروین گفتگو کرد و سپس در میانه زمین و در شرایطی که بازیکنان و مسئولان باشگاه دور یکدیگر حلقه زده بودند از سوی علی پروین، خاکپور به عنوان سرمربی جدید تیم سرخپوش تهران معرفی شد.
علی پروین که در حاشیه تمرین بعدازظهر امروز جمعه استیل آذین با خبرنگار مهر گفتگو می کرد، گفت: خاکپور از امروز به عنوان سرمربی تیم فوتبال استیل آذین کارش را شروع می کند.
علاوه بر خاکپور، حمید بابازاده مربی پیشین تیم فوتبال استقلال نیز از امروز به عنوان مربی دروازه بانها در ترمین استیل آذین حضور یافت و کار اماده سازی سنگربانان این تیم را زیر نظر گرفت.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي