http://media.farsnews.com/Media/8906/Images/jpg/A0919/A0919775.jpg
وزیر آموزش و پرورش از تعطیلی مدارس ابتدایی روستاها ، در روزهای پنجشنبه  خبرداد.
به گزارش واحد مرکزی خبر ،حمید رضا حاجی بابایی گفت : این تعطیلی شامل دانش اموزان راهنمایی و دبیرستان که در کلاس های چند پایه مجتمع های اموزشی روستایی تحصیل می کنند نیز می شود .
وی اضافه کرد : معلمان مدارس ابتدایی روستایی پنجشنبه ها ، در مجتمع های اموزشی ، در کلاس های ضمن خدمت شرکت می کنند.
وزیر آموزش و پروش ، از واریز ۲ میلیون تومان سرانه به حساب مجتمع های آموزشی روستایی خبرداد و گفت : بسته های آموزشی برای ۸ هزار مجتمع آموزشی روستایی اماده شده است و در پی آماده سازی بسته های پرورشی برای این مجتمع ها هستیم .
وی درباره تعطیلی مدارس شهر تهران به دلیل آلودگی هوا گفت : ادامه این تعطیلات در روند درسی دانش آموزان مشکل ایجاد خواهد کرد .
حاج بابایی اضافه کرد : تدبیری اندیشیده است تا عقب افتادگی درسی دانش آموزان در فرصتی مناسب در طول سال تحصیلی و یا در پایان سال جبران شود.
وزیرآموزش و پرورش درباره بیمه طلایی فرهنگیان بازنشسته ، گفت : دلیل تاخیر درصدورکارت بیمه طلایی بازنشستگان ، افزایش حق السهم بیمه از طرف بیمه ایران بود .
وی افزود: براساس هماهنگی های انجام شده با بیمه مرکزی این مشکل به زودی حل می شود و بازنشستگان فرهنگی نیز صاحب کارت بیمه طلایی می شوند .
حاجی بابایی ، دلیل تاخیر در توزیع شیر مدارس شهر تهران را اشکال در مناقصه انجام شده با کارخانه های شیر عنوان کرد و افزود : مناقصه ها را بازبینی کرده ایم و پس از رفع مشکلات ، توزیع شیر در مدارش شهر تهران آغاز خواهد شد .
وی زمان دقیقی برای آغاز توزیع شیر در مدارس شهر تهران اعلام نکرد و گفت : به زودی توزیع شیر آغاز خواهد شد .

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي