تصاویری از همایش شیرخوارگان حسینی

۱۳۸۹/۰۹/۱۹ | برچسب‌ها: | 0نظرات

امروز سربازان كوچك ولایت با بر تن داشتن لباسی همچون لباس شیرخواره 6 ماهه اباعبدالله (ع) و پیشانی‌بندی كه نام زیبای «علی‌اصغر» بر آن خودنمایی می‌كرد، دست در دست مادران‌شان آمده‌بودند تا با حنجره‌هایی كودكانه، منادیان صدیق عاشورا و پیام‌آوران كوچك كاروان عشق باشند.

  امروز مادرانی كه گویی همچون رباب، مادر داغدار كربلا، داغ فرزند دیده‌اند، فرزندان خود را روی دستانشان گرفته و با حضرت رباب (س) و حضرت زینب (س) همنوا شده بودند و برای علی اصغر 6 ماهه امام حسین (ع) لالایی می‌گفتند.

مادران این شیرخوارگان كوچك، با سید و مولای خود هم‌پیمان شده‌اند كه طفلان خود را نذر علی‌اصغر كنند تا پیرغلام راه حسین (ع) شوند؛ همایش شیرخوارگان حسینی، امروز دل‌ها را روانه كربلا كرد تا ناله‌هایی برخاسته از حقیقت وجود با ناله‌های كربلائیان درهم آمیزد.

امروز مادرانی در همایش شیرخوارگان حسینی حضور داشتند كه با توسل به علی اصغر كوچك امام حسین (ع)، پس از 25 سال صاحب فرزند شده بودند و حالا با ارادتی بیش از گذشته به خاندان اهل‌بیت (ع)، به همراه دردانه خود به مصلای امام خمینی (ره) آمده‌بودند.

در این همایش زنانی حضور داشتند كه هنوز طعم مادری را نچشیده‌اند اما از مولایشان اباعبدالله ‌الحسین (ع) خواستند تا واسطه نزول رحمت خداوند شوند و فرزندی گرما‌بخش خانه آنها شود.این مراسم علاوه بر نقاط مختلف ایران در كشورهایی چون آمریكا، كانادا، انگلیس، دانمارك، آلمان، فرانسه، تركیه، آفریقای جنوبی، آذربایجان، عراق، سوریه، عربستان، كویت، قطر، یمن، بحرین، امارات، لبنان، عمان، مصر، اردن ، پاكستان، افغانستان، تاجیكستان، هند و تایلند نیز برگزار شد.


همایش شیرخوارگان حسینی در رشتهمایش شیرخوارگان حسینی در رشتهمایش شیرخوارگان حسینی در رشت


همایش شیرخوارگان حسینی در رشت


همایش شیرخوارگان حسینی در رشت


همایش شیرخوارگان حسینی در رشت
همایش شیرخوارگان حسینی در مهدیه تهرانهمایش شیرخوارگان حسینی در مصلی تهرانهمایش شیرخوارگان حسینی در مصلی تهرانهمایش شیرخوارگان حسینی در مهدیه تهران

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي