فال امروز 19 آذر89

۱۳۸۹/۰۹/۱۹ | برچسب‌ها: | 0نظرات

فروردين
به مسائل اداري طولاني و به سختي فكر مي كنيد. اگر ترديدي داريد پيش كارشناسي برويد. فرد باهوشي هستيد اما نمي توانيد از همه چيز باخبر باشيد، سعي كنيد خودتان را بزرگتر از حد معمولي نبينيد.

ارديبهشت


معمولاً‌ بهتر است عقلانی رفتار کنید و ریسک نکنید اما گاهی برعکس آن نیز امکان دارد مانند امروز.امروز می توانید دیگران و هم چنین همسر خود را شگفت زده کنید.سعی کنید افکار و سخنان و رفتارتان بکر باشد. هیچ شکی نیست که دیگران متعجب می شوند.


خرداد


روابط به نظر مهم مي رسد.نقشه هاي طولاني مدت را بايد دوباره بررسي كنيد تا با نيازهاي ديگران هم هماهنگي داشته باشند .لازم است تصميم گيري كنيدو بايد خوب در مورد آن فكر كنيد تا تصميم درستي بگيريد.


تير


امروز فعالیت های گروهی اهمیت زیادی دارند و تمام نگرانی های چند روز اخیر فراموش می شود. می توانید روی نفشه های شخصی خودتان برای کریسمس کار کنید. اگر فراموش کرده اید که نامه های تان را پست کنید اکنون زمان مناسبی است.

مرداد


امروز هيچ كاري را بيش از اين دوست نداريد كه ، با شخص مورد علاقه تان به گفتگو بنشينيد. اگر اخيراً او را نديده ايد، موضوعات زيادي است كه مي توانيد به آنها بپردازيد و در توضيح مطالب از يكديگر پيشي مي گيريد. هم چنين روزي عاليست براي اين كه به زندگي اجتماعي خود بچسبيد خصوصاً اگر بايد پاسخ دعوتنامه اي را بدهيد، برنامه ريزي اي را كنيد و يا نامه اي را بنويسيد. اين ايده كه مهماني بگيريد بسيار برايتان لذت بخش خواهد بود ولي آيا فرصت كافي براي تدارك آن را داريد؟


شهريور


امروز ،روز معاشرت است.حرف های زیادی برای گفتن دارید.می توانید با اعضای خانواده و یا دوستان صمیمی تماس بگیرید و با آن ها کلی غیبت کنید.اگر می خواهید باز هم تغییراتی در خانه ایجاد کنید می توانید با یک نفر خوب مشورت کنید.


مهر


خورشید و مرکوری به هم پیوسته اند و در این زمان شما را بسیار پرگو و شاد و خوش مشرب می سازند.نمی توانید از وسوسه غیبت پشت سر دیگری خود را نجات دهید حتی اگر قرار بوده باشد که شما کاری کاملاً متفاوت را انجام دهید.اگر امروز قرار است برای خودتان کار کنید و نتوانید چند کلامی با دیگران صحبت کنید،احساس می کنید که دارید شکجه می شوید.ولی اجاز ندهید در زمانی که تصور می شود شما به انجام کار مشغولید،ناگهان رئیس تان شما را در پای تلفن گیر بیاندازد که در این صورت دچار مشکل خواهید شد


آبان


امروز کارهای زیاد دارید که باید انجام شوند.اما دیگران از شما توقعات زیادی دارند و فرصتی برای خودتان نمی گذارندوسعی کنید حداقل یک ساعت را اگر هم شده برای مطالعه خودتان قرار دهید.بعد از اینکه زمانی را برای خودتان تنها بوده اید نیروی تازه خواهید گرفت.


آذر


اين كه شما مستقلاُ و بدون كمك ديگران تصميم مي گيريد و مسايل را به خوبي حل مي كنيد همه مسايل را از پيش پاي شما ناپديد مي كند. انرژي فعال شما قادر به ديدن موقعيت هايي خواهد بود كه ديگران از آنها مي گذرند و اين به شما فرصت پيشرفت هاي خارق العاده اي را مي دهد. چه شما در حال ايجاد تغييرات اساسي هستيد و چه تغييرات كوچك، شما در رسيدن به اهداف موفق خواهيد شد. دستتان درد نكند


دي


در حال حاضر فعاليت هاي اجتماعي نقش خاصي دارند. در حالي كه آرزوهايتان يك لحظه هم از فكرتان نمي رود مي توانيد امشب در تفريح هاي ساده خوش باشيد. اگر هنوز هم عشقي پيدا نكرده ايد اكنون مي توانيد پيدا كنيد


بهمن


امروز فوق العاده ولخرجی می کنید و اگر خرید عید می کنید با دستهای پر از کیسه های خرید به خانه بر می گردید.همچنین اتفاقی امروز می افتد شما را متوجه یک شخص خاص یا نقش یک شخص در زندگی تان می کند.

اسفند

امروز خودت را از میان کارهای روزمره کنار بکش واز این کار بسیار خوشحال خواهی بود. تو یک نگاه آنی و حتی در صورت امکان جذاب احتیاج داری تا این شمع ایمان را مشتعل کند.این طور نیست که اهدافتان را به شما بدهند اما ممکن است شما احساس کنی که از جای دورتری آمده اند.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي