جزئیات توزیع و رفع نقص کارت آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

۱۳۸۹/۰۹/۰۷ | برچسب‌ها: | 0نظرات

http://www.khiau.ac.ir/images/home.jpg
مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی جزئیات توزیع و رفع نقص کارت کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، توزیع کارت این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.org از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۹ آذرماه آغاز می‌شود و تا یک ساعت قبل از شروع آزمون ادامه خواهد داشت.
داوطلبان این آزمون می‌توانند با وارد کردن شماره پرونده و کد رهگیری که در هنگام ثبت نام دریافت کرده‌اند، نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.
اطلاعات فردی و آزمونی شخص داوطلب به همراه عکس وی در کارت ورود به جلسه درج شده است و داوطلبان در صورت وجود هر مشکلی در اطلاعات مندرج در کارت لازم است در روزهای چهارشنبه ۱۰ و پنجشنبه ۱۱ آذرماه صبح‌ها از ساعت ۸ الی ۱۲ و بعدازظهر از ساعت ۱۳ الی ۱۷ با مراجعه به باجه رفع نقص پیش‌بینی شده نسبت به اصلاح موارد مغایرت اقدام کنند.
داوطلبان لازم است در این خصوص به اطلاعیه‌ای که روز دوشنبه ۸ آذرماه از طریق روزنامه آفرینش منتشر شده است و به طور همزمان در پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به آدرس www.azmoon.net قابل مشاهده است مراجعه کنند.
آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۸۹ دانشگاه آزاد اسلامی روز جمعه ۱۲آذرماه برگزار می شود.
بیش از ۲۷۴ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد بیش از ۹۱ هزار نفر معادل ۳۳ درصد زن و بیش از ۱۸۳ هزار نفر معادل ۶۷ درصد مرد هستند.

0 نظرات:

ارسال یک نظر

مطالب قبلي